W jaki sposób zapisać odstrzeloną sztukę po zakończeniu polowania.

FAQ.png

Po zakończeniu polowania w aplikacji w PZŁ EKEP™, myśliwy nie ma możliwości zmian - ma je Łowczy w Systemie dla Kół (1) (2)

Po zakończeniu przez myśliwego polowania w aplikacji PZŁ EKEP™, jedynie Łowczy Koła na etapie jego rozliczania ma możliwość wprowadzenia zmian w zamkniętym polowaniu.

W tym celu Łowczy musi przejść przez menu -> polowania -> rozliczenie polowania indywidualnego i rozpocząć rozliczanie polowania.

Łowczy na etapie rozliczania polowania może zmienić/dopisać to o czym się zapomniało przy zamykaniu polowania.

Pierwszym krokiem jest Przeniesienie/Dodanie do rozliczeń polowania z EKEP - np. takiego gdzie przez przypadek nie dodano zwierzyny. Po rozpoczęciu rozliczania polowania jest możliwość uzupełnienia infromacji o odstrzale.


(1) akutalne wersje systemu PZŁ EKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.8.3 aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.8.2 na system iOS. Wersja 1.8.3.2 na iOS udostepniona jest poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ EKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy. Wersja aplikacji 1.8.3 jest też dostępna dla użytkowników telefonów korzystających z HUAWEI AppGallery.

PZŁ jEKEP™ wersja Android

PZŁ jEKEP™ wersja iOS

PZŁ EKEP wersja HUAWEI AppGallery

(2) mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ jest integralną częścią Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane wyłącznie w Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ. Mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.