ABONAMENT !!!
Na sezon 2023/2024 zostaje wprowadzony abonament za korzystanie przez Koło z modułu elektronicznej książki ewidencji polowań.
Dla Kół, które opłaciły abonament mamy informację, że będziemy pracowali nad możliwością formalnego przywrócenia niektórych funkcjonalności zablokowanych przez ZG PZŁ. W związku z tym prośba o zgłaszanie sytuacji, gdzie funkcjonalności, które są zgodne z prawem oraz ustawą, a zostały zablokowane, pomimo tego, że powinny o tym decydować Zarządy Kół

UWAGA !!!
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep.eu

Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
.

Czy oznaczenia rewirów - te kolory ....

Konfigurowanie kolorów oznaczenia rewirów na mapie obwodu

...Mapa obwodu super ale czy oznaczenia Rewirów te kolory nie mogły by być przezroczyste, żeby było widać mapę pod spodem? Była by lepsza orientacja miejsc łatwiej komuś wytłumaczyć łatwiej się znaleźć....

Pełną konfigurację obwodów łowieckich, rejestrów jak i rewirów może Koło przeprowadzic we własnym zakresie korzystając z Systemu dla Kół (2). Definiowanie i oznaczanie rewirów jest dostępne po przejściu z menu -> obwody łowieckie -> "wybrany obwód". Po wybraniu interesującego nas obwodu możemy konfigurować rejestry ale też i rewiry. Na mapie obwodu widzmy urządzenia jak i zdefiniowane rewiry. Pelna lista lista rewirów polowań jest widoczna poniżej mapy obwodu.

Wybierając dowolny rewir pojawia się nam kolejna mapa na której określamy położenie rewiru jak i jego kolor, wypełnienie ("pokrycie kolorem") oraz oznaczenie.


(2) mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ jest integralną częścią Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane wyłącznie w Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ. Mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP.EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.